Twój koszyk jest pusty.
Akceptacja kart płatniczych

Kasy fiskalne Elzab

Elzab

Kasa fiskalna Elzab Mini

Kasy fiskalne Elzab

Kasa fiskalna Elzab Mini to mobilne urządzenie, idealne dla usługodawców pracujących w terenie, prowadzących parkingi, obsługujących imprezy i małe placówki handlowe. Posiada bardzo wydajny akumulator Li-Ion. Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony. Wykorzystane rozwiązania, mechanizmy i podzespoły gwarantują wysoką jakość i trwałość urządzenia przy zachowaniu niskiej ceny.

Więcej Kup teraz!
999 PLN nettoKasa fiskalna Elzab Mini E

Kasy fiskalne Elzab

Kasa fiskalna Elzab Mini E to małe i proste w obsłudze urządzenie z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców, lekarzy, prawników, lekarzy weterynarii, doradców podatkowych i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej. Wyposażona jest w mechanizm drukujący typu easy load oraz definiowalne klawisze szybkiej sprzedaży.

Więcej Kup teraz!
1290 PLN nettoKasa fiskalna Elzab Jota

Kasy fiskalne Elzab

Kasa fiskalna Elzab Jota to małe i funkcjonalne urządzenie stanowiące optymalne rozwiązanie dla małych i średnich placówek handlowych oraz usługowych. Dzięki niewielkim rozmiarom, małej wadze, zasilaniu z wewnętrznego akumulatora lub z instalacji samochodowej doskonale sprawdza się także w pracy mobilnej. Posiada 2 liniowy (2 x 24 znaki) alfanumeryczny wyświetlacz dla kasjera oraz 9-cio cyfrowy wyświetlacz diodowy LED dla klienta. Wyposażona jest w nowoczesny, dwustacyjny, termiczny mechanizm Citizen drukujący jednocześnie oryginał i kopię paragonu. Dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych.

Więcej Kup teraz!
1290 PLN nettoKasa fiskalna Elzab K10

Kasy fiskalne Elzab

Elzab K10 to nowoczesna i uniwersalna kasa fiskalna wyposażona w panel dotykowy. Produkt dedykowany jest zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie. Świetnie sprawdza się w usługach oraz małych placówkach handlowych.

Więcej Kup teraz!
1390 PLN nettoKasa fiskalna Elzab Jota E

Kasy fiskalne Elzab

Kasa fiskalna Elzab Jota E to jednostanowiskowe urządzenie z elektroniczną kopią zapisu paragonów, które dedykowane jest do pracy w małych sklepach spożywczych, mięsnych, cukierniach, małej gastronomii, na stoiskach warzywnych i usług. Posiada podtrzymanie akumulatorowe, termiczny mechanizm drukujący z bardzo wygodną dla użytkownika funkcją easy load, pojemną bazę towarową oraz funkcje związane z walutami. Współpracuje on-line z komputerem i najpopularniejszymi urządzeniami peryferyjnymi. Posiada szereg funkcji niezbędnych w nowoczesnych systemach sprzedaży.

Więcej Kup teraz!
1450 PLN nettoKasa fiskalna Elzab Alfa Max

Kasy fiskalne Elzab

Kasa fiskalna Elzab Alfa Max oferuje najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny znany do tej pory wyłącznie z kas systemowych. Dedykowana jest do pracy w dużych i średniej wielkości placówkach handlowych. Posiada wytrzymały akumulator litowo-jonowy, termiczny mechanizm drukujący z bardzo wygodną dla użytkownika funkcją easy load oraz bazę towarową, która mieści do 16383 pozycji. Wyciągany, obrotowy i uchylny wyświetlacz klienta pozwala elastycznie dopasować się do każdych warunków jakie mogą zaistnieć na sklepowej ladzie. Wszystkie złącza są umieszczone od spodu kasy, umożliwia to estetyczne podłączenie urządzeń. Posiada szereg funkcji niezbędnych w nowoczesnych systemach sprzedaży, m.in. umożliwia obsługę kart rabatowych z kodem kreskowym.

Więcej Kup teraz!
1690 PLN nettoKasa fiskalna Elzab Alfa Max E

Kasy fiskalne Elzab

Kasa Elzab Alfa Max E oferuje najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny znany do tej pory wyłącznie z kas systemowych. Posiada wygodny i oszczędny zapis kopii elektronicznej paragonów. Występuje w dwóch wykonaniach kolorystycznych, identyfikujących pojemność bazy towarowej: grafitowo-czarna o pojemności 8191 towarów i brązowo-srebrną o pojemności 16383 towarów. Dedykowana jest do pracy w dużych i średniej wielkości placówkach handlowych. Posiada wytrzymały akumulator litowo-jonowy, mechanizm drukujący z funkcją easy load oraz funkcje związane z walutami.

Więcej Kup teraz!
2040 PLN nettoKasa fiskalna Elzab Delta Max

Kasy fiskalne Elzab

Kasa fiskalna Elzab Delta Max to urządzenie systemowe prezentujące wysoki standard wykonania oraz rozbudowaną funkcjonalność programu. Funkcje usprawniające obsługę na kasie, starannie dopracowane zarządzanie pracą kasjerów, rozbudowane możliwości promocji i rabatowania, wygodna współpraca z wagami i wago-skanerami, szybka komunikacja z programem zarządzającym zarówno lokalnie jak i zdalnie sprawiają, że kasa Elzab Delta Max znajdzie zastosowanie w większości placówek handlowych i usługowych.

Więcej Kup teraz!
2540 PLN nettoKasa fiskalna Elzab Delta Max E

Kasy fiskalne Elzab

Kasa fiskalna Elzab Delta Max to urządzenie systemowe prezentujące wysoki standard wykonania oraz rozbudowaną funkcjonalność programu. Kasa wyposażona jest w funkcję elektronicznego zapisu kopii paragonu. Funkcje usprawniające obsługę na kasie, starannie dopracowane zarządzanie pracą kasjerów, rozbudowane możliwości promocji i rabatowania, wygodna współpraca z wagami i wago-skanerami, szybka komunikacja z programem zarządzającym zarówno lokalnie jak i zdalnie sprawiają, że kasa Elzab Delta Max E znajdzie zastosowanie w większości placówek handlowych i usługowych. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorostycznych.

Więcej Kup teraz!
2690 PLN nettoPosnet Novitus Elzab Farex Emar Upos Cas Dibal Digi Elo Zebra Ibm Toshiba Honeywell Datalogic Clipherlab Motorola Argox Birch Insert Insoft Softech Raks Foodsoft
Gdzie kupić?
Znajdź nas na:
facebook twitter google
Kontakt

Polskie Centrum
Kas Fiskalnych Sp. z o.o.

ul. Fosa 41, 02-768 Warszawa
tel.+48 22 550 32 00