Twój koszyk jest pusty.
Doładowania kont telefonii przedłaconej GSM i VoIP

Kasy fiskalne Farex

Farex

Kasa fiskalna Farex Perła

Kasy fiskalne Farex

Kasa fiskalna Perła to urządzenie, które doskonale sprawdzi się w pracy mobilnej. Jest mała i lekka, mieści się w schowku samochodowym. Bez ładowania pozwala na obsługę 800 Klientów i wystawienie 800 paragonów. Wyposażona jest w mechanizm drukujący, klawiaturę dotykową z 4 przyciskami szybkiej sprzedaży oraz jednoliniowy wyświetlacz. Kasa gotowa jest pracę w różnych walutach jednocześnie. Kasa fiskalna Perła znajduje szerokie zastosowanie na bazarach, handlu obwoźnym, usługach transportowych i różnych punktach usługowych.

Więcej Kup teraz!
731 PLN nettoKasa fiskalna Farex Bursztyn

Kasy fiskalne Farex

Kasa fiskalna Farex Bursztyn polecana jest szczególnie nowym przedsiębiorcom, małym punktom handlowym i usługowym. Bursztyn wyposażony jest w pojemną pamięć pozwalającą na zapisanie do 3000 pozycji towarowych. Najpopularniejsze towary i usługi można przyporządkować 8 pozycjom szybkiej sprzedaży. Kasa posiada możliwość zapisania nazwy towaru w 18 znakach oraz rozliczania płatności w wielu walutach jednocześnie (np. zł i Euro). Wyposażona jest w mechanizm drukujący WinsPu, zapewniający 50 km wydruków.

Więcej Kup teraz!
780 PLN nettoKasa fiskalna Farex Szafir

Kasy fiskalne Farex

Kasa fiskalna Farex Szafir jest urządzeniem przeznaczonym dla małego i średniego biznesu (3000 pozycji towarowych). Zastosowana nowoczesna technologia zapewnia jej trwałość i łatwość użytkowania. Klawiatura przyciskowa pozwala na zamianę klawiszy dostosowując ją do przyzwyczajeń kasjera (klawisze 1, 2, 3, zamienione z 7, 8, 9). Silikonowa technologia klawiatury eliminuje niekorzystny wpływ zabrudzeń i wilgoci na elementy elektroniczne. Nowoczesny akumulator żelowy pozbawiony jest negatywnego efektu pamięci, zapewniając długotrwałe działanie. Kasa fiskalna Szafir ma 3 złącza komunikacyjne, w tym PS2, zapewniając bezpośrednie podłączenie większości skanerów.

Więcej Kup teraz!
812 PLN nettoKasa fiskalna Farex Rubin

Kasy fiskalne Farex

Kasa fiskalna Farex Rubin została stworzona z myślą o małych i średnich punktach handlowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla sklepów spożywczych, przemysłowych, odzieżowych, a także barów i restauracji. Farex Rubin wyposażony został w duży, graficzny wyświetlacz operatora, dzięki czemu obsługa tej kasy jest niezwykle przyjemna, prosta i intuicyjna. Możliwość wyposażenia kasy w typową szufladę sklepową, oraz połączenia kasy z wagą lub czytnikiem kodów kreskowych umożliwia kompleksowe wyposażenie punktu sprzedaży.

Więcej Kup teraz!
975 PLN nettoPosnet Novitus Elzab Farex Emar Upos Cas Dibal Digi Elo Zebra Ibm Toshiba Honeywell Datalogic Clipherlab Motorola Argox Birch Insert Insoft Softech Raks Foodsoft
Gdzie kupić?
Znajdź nas na:
facebook twitter google
Kontakt

Polskie Centrum
Kas Fiskalnych Sp. z o.o.

ul. Fosa 41, 02-768 Warszawa
tel.+48 22 550 32 00